New Suite Barberini Area

  • 80 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

New Suite Barberini Area Rome van 80 m² ligt ongeveer 1 km van Roma Termini treinstation en op 550 meter verwijderd van het Piazza Barberini. Het maximale aantal gasten van dit appartement is 5.

1 badkamer wordt aangeboden aan gasten.

Er wordt een complete keuken aangeboden.

Het 1-slaapkamer appartement is binnen 1 km afstand van het Stadion van Domitianus, en op een klein stukje lopen van de Horti Sallustiani. Gelegen op 400 meter wandelafstand van het Museum en de Crypt van de Capucijnen, New Suite Barberini Area is op circa 5 minuten te voet van Barberini metrostation. Het ligt op circa 2 km van de St-Pietersbasiliek. Het is gesitueerd op wandelafstand van ongeveer 5 minuten Veneto/Sardegna bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near New Suite Barberini Area Rome
Maison Aurora
Mobiele prijsaanbieding

Maison Aurora

7.3
Goed 14 beoordelingen
71 m van de accommodatie
USD 255 USD 230
per nacht
Exclusive Apartments Piazza Di Spagna 32
Mobiele prijsaanbieding

Exclusive Apartments Piazza Di Spagna 32

9.2
Schitterend 31 beoordelingen
550 m van de accommodatie
USD 602 USD 542
per nacht
Via Veneto E La Dolce Vita
Mobiele prijsaanbieding

Via Veneto E La Dolce Vita

9.6
Voortreffelijk 49 beoordelingen
610 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Rome Ciampino
    17 km

    Treinstations

    Station Roma Termini
    1,2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24 uur bewakingsdienst
    • Tours/Ticketservice

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 10:00
    LicentienummerIT058091C2CGFH2QDQ
    Veelgestelde vragen
    • Waar is New Suite Barberini Area gelegen?
      New Suite Barberini Area is in de wijk Jumeirah Lakes Towers in Rome gesitueerd, op ongeveer 1 km verwijderd van het Stadion van Domitianus.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van New Suite Barberini Area?
      Populaire plekken in de buurt van New Suite Barberini Area zijn onder andere de St-Pietersbasiliek, het Stadion van Domitianus, de Horti Sallustiani.
    • Hoeveel kost het om bij New Suite Barberini Area te verblijven?
      Een overnachting in New Suite Barberini Area kost €287.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Hard Rock Cafe en Shinto Sushi Restaurant restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in New Suite Barberini Area?
      New Suite Barberini Area is zeker huisdiervriendelijk.
    • Wat is de afmeting van New Suite Barberini Area?
      New Suite Barberini Area meet 80 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Rome Ciampino
    17 km

    Treinstations

    Station Roma Termini
    1,2 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    New Suite Barberini Area Rome

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten